Wyniki w klasie regatowej : optimist A
M-sceNumer na żagluNazwiskoImięRokKlub Miejsca w wyścigach Punkty Suma Kobiety
1
2
3
4
5
6
1. GER 11061 Autenrieth Julian
92
BAYERISCHER YC 1 3 *BFD 1 1 4 10.00
2. POL 963 Gotowicki Jakub
91
YK STAL GDYNIA 5 5 1 *43 1 1 13.00
3. POL 1991 Staniul Kacper
91
YKP GDYNIA 4 2 1 *12 11 5 23.00
4. POL 1114 Sierzputowski Jacek
90
MOS IŁAWA 2 2 *BFD 2 9 15 30.00
5. POL 1 Bajor Jakub
90
RKS ENERGETYK RYBNIK 1 1 14 13 *16 12 41.00
6. GRE 1501 Asprakis Georgios
92
YC OF AEGINA 17 *21 15 1 6 7 46.00
7. POL 1154 Michalczyk Bartłomiej
90
BAZA MRĄGOWO *DNF 4 16 7 18 3 48.00
8. GBR 5317 Sparks Philip
92
ROYAL LYMINGTON YC 14 3 7 *25 5 19 48.00
9. GER 10961 Autenrieth Philipp
90
BAYERISCHER YC *27 15 3 22 3 8 51.00
10. POL 851 Maśkiewicz Maciej
93
MOS IŁAWA 13 16 11 *17 4 10 54.00
11. POL 280 Kubiak Tadeusz
94
SEJK POGOŃ 20 18 2 5 10 *62 55.00
12. UKR 99 Kutsyna Danil
92
UKRAINE KIEV 12 *22 9 11 8 17 57.00
13. GBR 5370 Grant James
93
RESTRONGVET S.C. 9 *51 7 17 14 11 58.00
14. GBR 5297 Makepeace Charles
91
BOWMOOR *44 6 4 11 25 13 59.00
15. POL 1130 Urba Patryk
94
SEJK POGOŃ *20 15 8 18 14 4 59.00
16. GBR 5305 Diamond Hannah
90
WARSASH S.C. 28 8 *BFD 6 7 12 61.00 1
17. POL 1699 Krawczyk Jakub
90
UKS ŁEBA *39 9 29 7 7 9 61.00
18. POL 1188 Goździk Jarosław
92
YK STAL GDYNIA *32 1 5 20 11 25 62.00
19. POL 1136 Kutrowski Adam
91
MKS DWÓJKA W-WA 5 7 10 *50 19 21 62.00
20. POL 1204 Kobryń Wiktor
92
RKS ENERGETYK RYBNIK *41 30 22 8 2 1 63.00
21. GRE 623 Chaldaiou Amalia
91
YC OF AEGINA 22 11 19 *33 13 2 67.00 2
22. POL 1127 Ogrodnik Piotr
91
UKŻ HORN KRAKÓW 14 32 *39 4 10 7 67.00
23. GRE 1495 Voulgaraki Maria
92
YC OF AEGINA 23 4 *BFD 19 17 5 68.00 3
24. POL 978 Ziemiński Kacper
90
CHKŻ CHOJNICE 42 7 2 6 13 *45 70.00
25. POL 1129 Juszczak Marcin
92
JK WAŁCZ 16 18 6 23 *33 8 71.00
26. POL 931 Wysocki Patryk
92
OPTI GDYNIA 3 20 17 *54 2 32 74.00
27. POL 1089 Ilska Ewa
93
SEJK POGOŃ 8 49 *BFD 5 6 6 74.00 4
28. POL 1202 Obuchowicz Inga
93
MKS DWÓJKA W-WA 7 10 11 22 24 *28 74.00 5
29. POL 1123 Wilkiewicz Mateusz
91
SEJK POGOŃ 15 13 6 20 21 *37 75.00
30. POL 1992 Buksak Dominik
92
YKP GDYNIA 26 25 *BFD 3 23 3 80.00
31. POL 699 Kaliczyński Jakub
92
SEJK POGOŃ 11 12 27 *40 18 13 81.00
32. POL 11 Stojek Michał
93
YKP GDYNIA 2 *35 17 16 27 20 82.00
33. POL 551 Tomaszewski Michał
90
MKŻR ŚWIEBODZIN *55 14 4 46 4 17 85.00
34. POL 959 Jodłowski Michał
91
KS SPÓJNIA W-WA 36 13 16 12 8 *49 85.00
35. POL 1076 Kobielski Filip
92
KS SPÓJNIA W-WA 7 11 32 16 21 *55 87.00
36. POL 980 Waleśkiewicz Patryk
91
UKS ŁEBA 6 40 23 *68 12 9 90.00
37. GBR 5448 Willis Thomas
91
DOWNS 23 17 *BFD 10 31 14 95.00
38. CZE 710 Teply Viktor
90
YC BRNO 19 25 19 13 *57 22 98.00
39. GBR 5429 de Boltz Lucy
91
CO GREAT BRITAIN 16 28 *35 24 12 22 102.00 6
40. POL 1193 Kołata Mateusz
93
MOS IŁAWA 18 *BFD 5 3 DSQ 2 104.00
41. POL 1041 Chamier Ciemiński Wojciech
92
CHKŻ CHOJNICE *42 31 30 18 16 10 105.00
42. POL 1201 Arian Aleksander
92
UKS ŻAGIELEK ZABAJKA 12 39 *BFD 25 15 16 107.00
43. POL 1096 Lahn Mikołaj
93
CHKŻ CHOJNICE 15 16 26 *53 30 21 108.00
44. RUS 21 Zheleznov Andrey
90
RAUTU SANKT PETERSBURG *DNC DNC 9 4 3 19 111.00
45. POL 1279 Juszczak Adrianna
92
JK WAŁCZ 8 10 25 *60 28 41 112.00 7
46. POL 966 Danilewicz Artur
91
MBSW GIŻYCKO 43 33 12 9 20 *44 117.00
47. POL 111 Fogel Weronika
94
KS SPÓJNIA W-WA 13 30 28 *64 22 27 120.00 8
48. POL 1025 Filipowicz Przemysław
92
YKP GDYNIA *DNF 5 36 32 22 26 121.00
49. POL 982 Jabłoński Paweł
90
MOS IŁAWA 33 20 31 23 *49 20 127.00
50. POL 1888 Bienioszek Tomasz
94
BARNIM GOLENIÓW *61 6 8 48 55 11 128.00
51. POL 939 Jezierski Kacper
93
YKP GDYNIA 22 36 26 15 *44 33 132.00
52. UKR 93 Kyselova Anna
93
UKRAINE KIEV 40 17 20 *BFD 29 26 132.00 9
53. POL 1120 Szyfter Ewa
91
AZS POZNAŃ 10 8 *BFD 9 42 64 133.00 10
54. POL 930 Pietruszewski Damian
93
MOS IŁAWA 24 48 3 27 32 *51 134.00
55. POL 1943 Dziendziel Tomasz
91
YKP GDYNIA 11 *BFD 10 42 32 40 135.00
56. POL 710 Giemza Mateusz
90
RKS ENERGETYK RYBNIK *54 21 13 43 24 36 137.00
57. LAT 51 Aile Anna
90
YK PRIEDAINE 24 24 21 *47 41 29 139.00 11
58. POL 5 Kaczmarek Marek
93
JKW POZNAŃ 6 54 *BFD 35 29 18 142.00
59. POL 1055 Staszewski Piotr
93
CHKŻ CHOJNICE 34 31 18 *50 25 40 148.00
60. POL 1157 Ławicki Łukasz
93
YKP GDYNIA 40 *57 33 34 26 16 149.00
61. POL 1515 Dołęga Daniel
92
YKP GDYNIA 4 *DSQ 21 61 37 32 155.00
62. POL 1159 Stajniak Tomek
91
YKP GDYNIA 31 44 37 10 35 *63 157.00
63. POL 984 Barwińska Paulina
93
MOS IŁAWA 26 19 18 41 *57 54 158.00 12
64. POL 1094 Maksymiuk Joanna
91
CHKŻ CHOJNICE 36 22 14 *60 53 36 161.00 13
65. POL 1966 Klimaszewski Stanisław
92
MBSW GIŻYCKO 19 29 13 *63 59 43 163.00
66. GER 10950 Kaske Fabian
92
BAYERISCHER YC 56 37 *BFD 21 27 24 165.00
67. POL 938 Stachurski Alan
93
YKP GDYNIA 25 41 39 44 17 *45 166.00
68. POL 377 Wysocki Paweł
90
JK AZS WROCŁAW *48 23 38 19 48 38 166.00
69. POL 1030 Kondlewski Maciej
93
ZATOKA PUCK *65 27 22 24 39 55 167.00
70. POL 1074 Lahn Marta
91
CHKŻ CHOJNICE 45 32 *BFD 40 28 23 168.00 14
71. POL 1121 Kalinowski Rafał
91
SEJK POGOŃ 45 38 *BFD 33 5 48 169.00
72. POL 1260 Boryczko Marta
91
CHKŻ CHOJNICE *54 24 41 45 30 30 170.00 15
73. POL 852 Stachewicz Katarzyna
93
MOS IŁAWA 35 26 38 36 36 *58 171.00 16
74. POL 1011 Jałocha Szymon
90
UKŻ HORN KRAKÓW *DNF 47 53 15 9 49 173.00
75. POL 1101 Skrabaszewski Mateusz
93
YKP GDYNIA 38 *63 34 38 46 18 174.00
76. POL 1153 Wałczyk Martyna
92
YKP GDYNIA 31 41 *BFD 14 52 39 177.00 17
77. LTU 952 Pajarskas Martis
93
LITVA KAUNAS 34 38 33 30 *42 42 177.00
78. POL 1103 Łuczkowski Adam
93
AZS POZNAŃ 52 *62 29 55 19 24 179.00
79. POL 1099 Frydrychowicz Marika
90
SŻ ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 48 65 *BFD 2 34 31 180.00 18
80. UKR 59 Dmytrenko Semen
92
UKRAINE KIEV *DNF 34 15 21 DSQ 34 180.00
81. UKR 931 Kostin Konstantyn
92
UKRAINE KIEV 47 43 31 29 *58 31 181.00
82. POL 1887 Ruciński Bruno
92
BARNIM GOLENIÓW *DNF 14 27 35 45 61 182.00
83. POL 1217 Chodań Maciej
92
WTR WĘGORZEWO 32 28 *BFD 55 50 23 188.00
84. POL 1115 Szostak Jakub
91
YK STAL GDYNIA 29 *DSQ 47 38 41 33 188.00
85. POL 1004 Korpak Ewa
92
UKŻ HORN KRAKÓW 49 29 *BFD 54 51 6 189.00 19
86. POL 1095 Horstmann Bastian
93
YKP GDYNIA 10 *BFD BFD 14 37 53 190.00
87. POL 1165 Staszewski Michał
90
CHKŻ CHOJNICE 43 26 *BFD DNF 31 14 190.00
88. POL 698 Janikowski Wyszomir
92
PM SZCZECIN 3 48 *BFD 39 40 61 191.00
89. GER 10910 Frisch Lisa
91
BAYERISCHER YC 21 9 *BFD 49 45 67 191.00 20
90. RUS 43 Moskvichev Arseny
92
RAUTU SANKT PETERSBURG *DNC DNC 46 26 15 34 197.00
91. POL 1200 Sąsiada Joanna
91
TKŻ TORUŃ 39 55 12 67 *DSQ 25 198.00 21
92. POL 1182 Lenart Kamil
92
WTW W-WA 37 45 24 49 43 *57 198.00
93. POL 845 Petrasz Patrycja
91
KS AZS AWFIS 58 19 25 *62 54 43 199.00 22
94. POL 1044 Gryglewski Kacper
91
SEJK POGOŃ 17 51 *BFD 8 49 DNF 201.00
95. POL 1128 Milczarczyk Rafał
92
MKŻ ARKA GDYNIA 64 40 24 31 43 *70 202.00
96. POL 1109 Korzeniowska Monika
90
TKŻ TORUŃ 29 56 54 *65 35 28 202.00 23
97. POL 1399 Pałaszewski Grzegorz
92
LOK POZNAŃSKI KLUB MORSKI 9 34 *BFD 57 48 57 205.00
98. BLR 668 Tsialezhnikava Dziana
90
RCOP 46 61 *BFD 48 20 30 205.00 24
99. POL 1027 Czałbowski Wiktor
92
MBSW GIŻYCKO 33 *DSQ 41 61 56 15 206.00
100. CZE 44 Staniek Stepan
92
KJ TERLICKO *DNF 23 43 47 39 54 206.00
101. LTU 956 Vytautas Gustas
90
LITVA KAUNAS 52 36 42 30 *DSQ 47 207.00
102. POL 709 Kaliczyńska Aleksandra
94
SEJK POGOŃ 46 59 20 57 *63 27 209.00 25
103. POL 314 Stańko Maciej
90
KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 44 58 40 34 *62 35 211.00
104. BLR 688 Zaitsav Vitali
90
RCOP 58 *64 34 39 38 46 215.00
105. POL 1151 Szajkowski Jerzy
91
AZS POZNAŃ 30 59 42 64 23 *DSQ 218.00
106. POL 1106 Gosek Dawid
92
MKS DWÓJKA W-WA 21 57 *BFD 31 33 DSQ 219.00
107. BLR 188 Nestsiarowich Vasil
90
RCOP 47 42 43 37 *58 51 220.00
108. POL 903 Kalemba Maciej
92
KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 63 52 *BFD 32 36 44 227.00
109. POL 1161 Miziniak Marek
91
KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 66 37 44 27 *70 58 232.00
110. POL 650 Brzozowski Artur
91
MBSW GIŻYCKO 57 46 37 58 *59 35 233.00
111. RUS 90 Chegurov Mikhail
90
RAUTU SANKT PETERSBURG *DNC DNC 35 28 52 42 234.00
112. RUS 99 Tretyakov Dmitry
95
RAUTU SANKT PETERSBURG *DNC DNC 30 26 69 37 239.00
113. POL 1018 Gliszczyńska Irmina
92
LKS CHARZYKOWY 56 33 40 51 *63 59 239.00 26
114. POL 1098 Łyczko Grzegorz
90
SŻ ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 27 54 56 29 DSQ *DSQ 242.00
115. POL 1138 Świderski Jan
93
MKS DWÓJKA W-WA *DNF 49 BFD 46 38 38 247.00
116. LAT 52 Spurisa Ella
91
YK PRIEDAINE *61 45 46 45 61 52 249.00 27
117. BLR 990 Diahel Kaca
93
AZOT GRODNO *DNF 60 48 37 61 46 252.00 28
118. POL 1033 Barczyk Patrycja
91
UKS ŁEBA 53 50 *BFD 51 34 65 253.00 29
119. POL 1125 Stolzmann Michał
91
UKŻ HORN KRAKÓW 65 27 44 *69 66 53 255.00
120. CZE 318 Smidova Petra
91
KJ TERLICKO 50 62 45 36 *68 62 255.00 30
121. POL 1191 Rokosz Julka
93
KS SPÓJNIA W-WA 41 35 *DNF 71 68 41 256.00 31
122. POL 1150 Czarnecki Maciej
91
AZS POZNAŃ 25 53 49 66 66 *70 259.00
123. GER 11601 Lutz Tina
90
CHIEMSEE YC 18 12 *BFD DNF DNF DNF 260.00 32
124. POL 965 Gendaszewski Maciej
93
MUKŻ BAŁTYK MIELNO *DSQ 47 23 53 69 69 261.00
125. POL 942 Czubachowska Paulina
93
ZATOKA PUCK *DSQ 52 BFD 41 64 29 262.00 33
126. POL 1137 Budziszewski Grzegorz
91
MKS DWÓJKA W-WA 37 66 *BFD 59 51 50 263.00
127. POL 1557 Jednachowski Marcin
93
ZATOKA PUCK 50 44 *BFD 56 54 59 263.00
128. CZE 489 Korytad Vaclav
91
YC MCHZ OSTRAVA 38 67 36 59 65 *68 265.00
129. CZE 393 Knorrova Barbora
91
V.S. DUCHCOV 51 60 51 52 *67 52 266.00 34
130. POL 1048 Małecki Krzysztof
93
MBSW GIŻYCKO 30 *OCS BFD 44 40 DSQ 267.00
131. POL 274 Rynkowska Kora
92
MKŻR SZCZECIN 53 *65 60 42 56 56 267.00 35
132. POL 910 Gałwa Jan
91
JK AZS WROCŁAW *DNF 58 32 63 55 60 268.00
133. POL 1772 Rzepecka Aleksandra
90
KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ *DNF 56 50 58 65 39 268.00 36
134. POL 1163 Zieliński Jakub
91
TKŻ TORUŃ 62 64 48 *73 47 48 269.00
135. CZE 135 Dymak Virka
93
YC VYSOKE MYTO 60 66 *BFD 72 26 50 274.00
136. POL 981 Jabłońska Ada
93
MOS IŁAWA 64 39 *BFD 72 44 56 275.00 37
137. CZE 440 Solfronk Antonin
90
K-I-N CB 59 43 *DNF 65 62 47 276.00
138. POL 1111 Fogel Jakub
92
KS SPÓJNIA W-WA 55 46 49 67 60 *72 277.00
139. LTU 946 Plerpaite Saima
91
LITVA KAUNAS 28 69 59 *DNF 53 71 280.00 38
140. POL 1023 Kobryń Krzysztof
93
RKS ENERGETYK RYBNIK *DNF 50 28 70 73 60 281.00
141. CZE 759 Samsulova Kristyna
92
YC BRNO 35 *DNF 45 71 67 66 284.00 39
142. POL 928 Brzozowska Anna
93
SEJK POGOŃ 60 42 52 70 *71 64 288.00 40
143. POL 371 Łukasiak Jakub
92
BARNIM GOLENIÓW 51 55 55 *69 64 66 291.00
144. GBR 5115 Pettit Olivia
90
BOSHAM S.C. *DNC DNC DNC 28 46 67 294.00 41
145. POL 925 Dubowski Artur
92
MKS DWÓJKA W-WA *DSQ 53 47 DNF 50 68 294.00
146. LTU 927 Andrulyte Viktorija
92
LITVA KAUNAS 59 61 57 62 60 *63 299.00 42
147. POL 922 Rybkowski Filip
91
PM SZCZECIN 49 *DSQ BFD 52 47 DSQ 301.00
148. POL 1028 Czyszek Radosław
92
KS ZATOKA PUCK 62 68 61 66 *70 65 322.00
149. LTU 333 Cerniauskas Ignas
91
LITVA KAUNAS *DNF 68 50 68 72 71 329.00
150. POL 121 Uchimiak Monika
92
MUKŻ BAŁTYK MIELNO 63 67 BFD 56 *DSQ 69 331.00 43
151. POL 1917 Bazelaire Karol
92
MKS DWÓJKA W-WA 57 63 58 *DNF DNF DNF 331.00

Tabela wyników została sporządzona przez "Program Regatowy 2003 - Gdańsk" .

Czas wykonania : 2005-05-29 17:37:28